VELKOPAVLOVICKÉ VINOBRANÍ | 2. - 3.9.2011 | Velké Pavlovice

02.09.2011 18:00

 
Velkopavlovické VINOBRANÍ 2011 - Slavnosti pro celou rodinu.
 
Jako každý rok, i letos Vás o prvním zářijovém víkendu zveme na naši tradiční a pestrou, dvoudenní vinařskou slavnost.
 
V sobotu odpoledne se můžete těšit na HRADIŠŤAN s Jiřím PAVLICOU a dětskými sólisty. Připravili pro nás  tentokrát koncert určený především pro děti, rodiče a mladé publikum.
 
V průběhu večera pak vystoupí legendární SPIRITUAL KVINTET a především pro „oldies“ fanoušky pak uvítáme SYNKOPY 61, jak sami tvrdí, nejstarší hrající beatovou skupina u nás.
 
Kromě folklórních cimbálek zde zahrají dvě slovenské formace, které těží z lidové inspirace své země, ale zpracovávají ji zcela po svém. BANDA se představí v pátek večer se svým vášnivě repertoárem a s tanečníky z Lúčnice. V sobotu zahraje netradiční cimbálová muzika NEBESKÁ MUZIKA, která přijede z Těrchové, kraje Jánošíka.
 
Tradiční folklór letos reprezentuje národopisný soubor BŘECLAVAN. Jeden z nejstarších moravských souborů, který dnes předvádí bohatý program z mnoha regionů. V pátek v podvečer si přijdou na své milovníci mužáckých sborů. Presúzní sbor z Velkých Pavlovice bude hostit své kolegy, letos i z Horňácka.
 
Ale vedle bohatého kulturního programu myslíme především na děti, pro které připravujeme hry a soutěže vedle kterých bude asi nejvíce lákat vystoupení Michala z Kouzelné školky v sobotu dopoledne. A pak samozřejmě vláček, koně a nejrůznější atrakce. Rozhodně se zde nudit nebudou.

Ve Velkých Pavlovicích jste samozřejmě vítáni i na více dní. S ubytováním Vám poradí nejlépe na IC Velké Pavlovice. Ve městě přímo je na tři stovky ubytovacích lůžek, ale často se stává, že jsou v době vinobraní beznadějně vyprodána. Není však problém pomoci najít ubytování v některé z okolních vesnic, které nabízí také povětšinou rodinné penziony a apartmány.
 
Co se týká parkování aut přímo na akci, jsou zde připravena dvě záchytná parkoviště velmi blízko areálů, na které budete navigování informačními tabulemi a pořadateli.
 
Místo konání: Areál U sýpky, Brněnská 1, Velké Pavlovice
 
Termín konání: 2. - 3.9.2011
 
Ceny vstupenek:    
Páteční             100,-Kč
Sobotní             200,-Kč
Dvoudenní           250,-Kč
 
Osvobozeny jsou děti do 15 let a zdravotně postižení po předložení průkazu ZTP.
 
Vstupenky zakoupíte v síti TICKETPRO.
 
Více informací naleznete na www.velkopavlovickevinobrani.cz.

Více zábavních akcí naleznete na www.zazabavou.cz.