Aquapark Aqualand Moravia u Pasohlávek na Pálavě otevírá své brány!

28.07.2013 18:57

Aquapark v Pasohlávkách, u Novomlýnských nádrží, otevírá své brány již za pár dní a to v úterý 1. srpna 2013.

Nový zábavní vodní park v Pasohlávkách u Brna, který bude otevřen v letošní letní sezóně, se chystá konkurovat nejen atrakcím v nedalekém rakouském Laa an der Thaya. Vzhledem vnitřních prostor bude park inspirovaný římskými lázněmi. A co by to bylo za lázně, bez termální vody, kterou zde v některých z bazénů nepochybně najdeme.

Aqualand Moravia v Pasohlávkách bude patřit k nejmodernějším zábavním parkům, s celoročním provozem na území České republiky. Komplex nabídne celkem sedm vodních ploch o výměře kolem tří tisíc metrů čtverečních. K dispozici bude hned dvacet vnitřních i venkovních tobogánů a skluzavek, přes 10 bazénů s různými atrakcemi, relaxační zóna s masážemi, devět typů saun či třeba kryokomora. Pro zajímavost má jeden z tobogánů přes 100 metrů!

V rámci plánů provozovatele se nezapomnělo také na bezplatnou kyvadlovou dopravu z Brna.

Přinášíme Vám také oficiální přehled vstupného, který je platný do konce  . Jedna důležitá informace pro rodiče s dětmi, omezení pro levnější vstupné tu není dle věku, ovčem podle výšky a to do 140cm. Naopak parkovné, či dětský koutek jsou již v ceně vstupného zahrnuty.

Aktuální informace naleznete na Facebooku.